Dwudniowy szczyt

Przywódcy Unii Europejskiej są pod ogromną presją, ponieważ czas zbliża się do szczytu jeszcze w tym tygodniu. Euro, które zarejestrowały zyski w zeszłym tygodniu, to wszystko jest gotowe, aby szybko przejść uparty jak szczelina poszerza pomiędzy Oto najnowsze recenzje długimi przemówieniami przywódców UE i stark rzeczywistości. Degradacja kredytowej przez Standard and Poor 500 zeszłym tygodniu dokonał rzeczy bardzo trudne dla Hiszpanii, który jest już na bardzo skalistym terenie. Szanse na żądanie ratunkowego z Hiszpanii w każdej chwili są teraz bardzo prawdopodobne.

Euro może jednak świadczyć wiec jak przywódcy UE rozpoczęciem szczytu, ale chodzi o to, że gospodarka będzie utrzymywać się pod ciężarem ciężkiej recesji lub będzie kruszyć jak ciasteczka pod niewzruszona polityk UE?

Dwudniowy szczyt

Unia Europejska postanowiła zorganizować szczyt w tym tygodniu, w czwartek i piątek w Brukseli rozwiązywaniu wielu problemów, które są plagą Europy w chwili obecnej. Presja na Madryt na wczesną ratowania jest ogromna i jest prawdopodobne, aby być odwiedzić tę stronę w centrum uwagi podczas szczytu. Ateny, który już żyje na bailout, będzie doczekać do czynienia z trojką w celu umożliwienia jego następną ratę transzy kredytu. Niektóre z innych agend obejmować wspólny budżet dla Unii Europejskiej, a niektóre propozycje dotyczące unii bankowej.

Innym ważnym aspektem, który należy uwzględnić, jest zerwanie powiązania między bankowości i suwerennych długów. Na początku tego czerwca, UE była w zgodzie na dokapitalizowanie sektora bankowego za pośrednictwem Europejskiego Mechanizmu Stabilizacyjnego (ESM). Zapewni to, że wsparcie sektora bankowego nie wpłynie na ratingi kredytowe Szczegółowy raport. danego kraju. Wszystkie kraje UE w tym „eurosceptyków” zgodził się również do podpisania umowy. Ale „eurosceptycy” były szybkie, mówiąc, że dług Legacy było obowiązkiem narodów zewnętrznego. Decyzję dotyczącą tego będzie odzwierciedlać głęboko Hiszpanii, a także gospodarka strefy euro.

Możesz otworzyć opcje kupna, jak rozpoczyna się dwudniowy szczyt. Euro jest prawdopodobne, aby przejść uparty przynajmniej na jakiś czas podczas szczytu.

Hiszpański aukcje obligacji

najgorsze obawy Madrycie jest to, że mogą one zostać odrzucone w momencie złożenia zarzutu dla ratowania. Może to spowodować wiele upokorzeń administracji hiszpańskiej, a także wywołać nową blitz presji rynkowej. Istnieje również inny zbliża obawa o Link zewnętrzny Artykuł Niemcy blokując wszelkie próby pomocy hiszpańskiej i nakładając surowe normy przed Hiszpanii mogą uzyskać żadnych środków. Są szanse, że Hiszpania będzie powstrzymywać przez jakiś czas, zanim pisma dla ratowania.

Hiszpański aukcja obligacji czwartkowa może zwrócić uwagę wielu inwestorów jako rynki na całym świecie są coraz bardzo niecierpliwi taktyk opóźniających Hiszpanii. Jednak wpływ ten jest prawdopodobnie nieco stonowane w perspektywie szczytu, http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ który jest związany chwycić całą uwagę.

Również niemiecki ZEW ankieta, która jest na jutro, może po prostu spowodować pewne zamieszanie na rynkach, pomimo faktu, że dane mogą zostać wiarygodnie zasłonięte przez względy polityczne.

Hiszpańskie aukcje obligacji i niemiecki ZEW oba są najważniejsze wydarzenia w tym tygodniu. Być może po prostu kusi, aby otworzyć opcje kupna, ale byłoby dobrze ci zrobi się z dala od tych dwóch, ponieważ mogą one poruszać się rynkom w obu kierunkach. opcjeonline Jednakże, jeśli Hiszpania błaga o wczesnym ratowania, rynki mogą być zachwyceni i byłoby najbardziej dogodny czas, aby otworzyć opcje połączeń.

Azji, USA i Wielkiej Brytanii

Istnieje kilka ważnych danych chińskie ukaże się w tym tygodniu. Najnowszy Inflacja konsumencka będzie dziś publicznego oraz kwartalne dane o PKB później ten czwartek. Jeśli dane nie spełnia oczekiwań rynku i jest poniżej prognoz, sytuacja może spowodować wielkie obawy przyszłych dokonań gospodarczych w kraju.

Raport sprzedaży w USA wynika również dziś. W tym tygodniu zostanie również indeks Philadelphia Fed i PMI New York wydany jeszcze w czwartek. Badania te widziałem kilka słabych odczytów we wrześniu. Jednak to nie wyjaśniają do jakiegokolwiek pogorszenia koniunktury na krajowym odczyt PMI. Wpływ na podstawie badań w tym tygodniu może być nieco tłumione ponieważ inwestorzy są już przeglądania danych z wielkim sceptycyzmem.

W Wielkiej Brytanii ostatnie dane inflacyjne ukaże się jutro. Stopa inflacji, który spadł gwałtownie na początku tego roku, został spłaszczony teraz. Raport może mieć wpływ na Bank Anglii i Sterling. Raport bezrobocia jest również ukaże się później w środę wraz z najnowszymi RPP minut. Wzrost w liczbie pomocy bezrobocia miałoby negatywny wpływ na Sterling. Ponadto, istnieje niepokój na rynkach ze względu na lepkość inflacji; każdy wzrost stopy inflacji jest powodem do poważnego niepokoju.

Dane pożyczkowe rządu i dane o sprzedaży detalicznej są również ukaże się jeszcze w tym tygodniu w dniu 19 października i 18 października, odpowiednio.

Rynek azjatycki może otrzymać dawkę przypominającą, jeśli chińskie dane dotyczące inflacji konsumentów spełnia lub przekracza oczekiwania rynkowe. Byłby to dobry moment, aby otworzyć opcje kupna jeśli wydarzenia okazują się korzystne.